Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia komunikacyjne

Zapewniają odszkodowanie za uszkodzenie lub utratę pojazdu oraz za szkody powstałe w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu. W naszej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych:

OC:
Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego dopuszczonego do ruchu drogowego, zobowiązany jest do posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie OC chroni kierującego pojazdem przed finansowymi skutkami szkód na mieniu i/lub osobie.

AUTOCASCO:
Ubezpieczenie AC gwarantuje finansowe bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia pojazdu lub jego kradzieży. Ochroną objęte są zdarzenia powstałe w kraju i zagranicą, jak również przewożony bagaż, przedmioty znajdujące się w samochodzie (wyposażenie) jak i w bagażnikach zewnętrznych.

NNW:
Ubezpieczenie NNW obejmuje trwałe uszczerbki na zdrowiu, do których doszło podczas jazdy lub bieżącej obsługi samochodu, od momentu wsiadania do samochodu do czasu jego opuszczenia. W ramach NNW ochroną objęty jest zarówno kierowca, jak i pasażerowie znajdujący się wewnątrz samochodu. NNW jest uzupełnieniem ubezpieczenia OC i AC.

Assistance:
Każdy z nas doświadczył awarii samochodu w najmniej oczekiwanym momencie. Posiadając ubezpieczenie ASSISTANCE możesz być pewny, że gdy pojawi się problem z Twoim samochodem otrzymasz profesjonalną pomoc. W przypadku kolizji, wypadku lub awarii ubezpieczenie gwarantuje: usunięcie usterki na miejscu a w przypadku gdy jest to niemożliwe zapewnia holowanie uszkodzonego pojazdu, wynajem zastępczego, hotel lub zwrot kosztów poniesionych z powrotem do domu - w zależności od wariantu ubezpieczenia.

ubezpieczenie szyb:
Uszkodzenia szyb w pojazdach zdarzają się bardzo często. Ubezpieczenie to pozwala uniknąć kosztów związanych z naprawą zniszczonej szyby. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC.

ubezpieczenie opon:
Posiadając ubezpieczenie opon, unikniesz problemów związanych z wymianą lub naprawą uszkodzonej opony w Twoim samochodzie. Ubezpieczenie opon, to gwarancja bezpieczeństwa podróży na terytorium Polski w przypadku uszkodzenia ogumienia: opon i dętek kół.

 

W ofercie również:
pakiety komunikacyjne, mini casco, zielona karta

Kontakt

Ubezpieczając się u nas otrzymasz 10% rabatu na usługi w warsztacie mechanicznym przy ul. Harcerzy Krakowskich 24

Tanie OC

Dobre AC

Sprawdź!

Ubezpieczenie mieszkania, domu

od 60 zł /rok

Śpij spokojnie!

MAGNUS Krakowska Agencja Ubezpieczeń

© magnus-ubezpieczenia.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside