Ubezpieczenia turystyczne, osobowe
Ubezpieczenia turystyczne, osobowe


Ubezpieczenia turystyczne:

Zapewnia przede wszystkim pokrycie podstawowych, niezbędnych świadczeń zdrowotnych dla osób podróżujących poza granice naszego kraju. Dzięki niemu nie musisz się martwić niespodziewanymi wydatkami związanymi z pogorszeniem się stanu zdrowia w wyniku choroby, czy wypadku. Zapewnia również pokrycie wszelakich kosztów transportu medycznego (łącznie z lotniczym) oraz poszukiwań w górach i na morzu.

Ten rodzaj ubezpieczenia jest rozszerzony o Assistance zapewniając niezbędną pomoc w niespodziewanych sytuacjach - pomoc tłumacza, informacja turystyczna, organizacja pomocy lekarskiej i prawnej, wpłata kaucji i mnóstwo innych. Ważne też jest rozszerzenie o Odpowiedzialność Cywilną za szkody wyrządzone innym osobom i/lub ich własności.

 

Ubezpieczenia osobowe:

To najczęściej ubezpieczenia NNW w życiu codziennym. Ich zaletą jest to, że są niedrogie. Zapewniają wsparcie finansowe osobom, które ulegną niespodziewanemu wypadkowi 24h/dobę. Często rozszerzane o pokrycie kosztów pobytu w szpitalu, nabycia protez i innych środków ortopedycznych czy pokrycia kosztów rehabilitacji.

Kontakt

Ubezpieczając się u nas otrzymasz 10% rabatu na usługi w warsztacie mechanicznym przy ul. Harcerzy Krakowskich 24

Tanie OC

Dobre AC

Sprawdź!

Ubezpieczenie mieszkania, domu

od 60 zł /rok

Śpij spokojnie!

MAGNUS Krakowska Agencja Ubezpieczeń

© magnus-ubezpieczenia.pl | CMS system zarządzania treścią 3w-cms | engine solidside